Головна / Новини / Завдання на сезон 2017/2018.

Завдання на сезон 2017/2018.

2017-11-03

   На зимовий чемпіонат і кубок Кременчука по футзалу 2017/2018 наш клуб ставить вже традиційно - завдання мінімум, і завдання максимум. Почнемо з максимальних завдань на сезон, власне тих, які ми будемо старатися виконані. Адже треба бути амбіційними!

   Завдання максимум. В першу чергу ми маємо звернути максимум уваги на чемпіонат міста, і зайняти перше або друге місце, для того щоб по спортивному принципу підвищитись у класі у наступному році і перейти в 1-у лігу Кременчука! В кубку міста необхідно виходити в фінал, і вже з третьої спроби вяти золото!

   Завдання мінімум. Ми маємо і більш песимістичних прогноз на сезон, і якщо все піде гірше ніж ми плануємо і мріємо, то і мінімальні завдання більш скромні. А саме: в чемпіонаті мінімальне задовільне досягнення це бронза, і на наступний рік ми залишаємось в 2-й лізі. В кубку міста ми маємо також мінімум брати 3-ю строчку...

   Індивідуальні досягнення гравців і нагороди. За будь яку індивідуальну нагороду: "Кращий гравець", "Бомбардир" чи "Кращий голкіпер" - він адміністрації клубу ГО "ФК "Деївка" будуть преміальні у довільному вигляді. Ну і звісно за досягнення максимального або мінімального плану на сезон, всі гравці які брали участь в чемпіонаті (мінімум в 5 матчах) будуть також премійовані.

З Богом!

ІІ-Я ЛІГА КРЕМЕНЧКА
30.03.2018
4:12
Кремінь-01(1) Деївка