Головна / Новини / Завдання у нас прості – зіграти гідно!

Завдання у нас прості – зіграти гідно!

2017-06-13

Вже стартував, в п’ятницю, «Кубок Дніпра» 2017 року. В цьому розіграші кубку вперше буде 3 ліги: Вища ліга, Перша ліга і Друга ліга, приблизно як в чемпіонаті України з футболу, дуже зручно сприймати. В кожній лізі по 8 команд.

ФК «Деївка» гратиме в Вищій лізі! І це, справжній виклик для нашої команди! Адже на нашому шляху зустрічалось багато хороших команд, але зараз нашими опонентами будуть ТОПові клуби Кременчука! Рівень деяких з них близький навіть до професійних клубів України, хай не Вищої ліги, а то як Першої так точно!

Серед наших опонентів будуть такі: «Геологія» - чемпіон 1-ї ліги Кременчука по футзалу, «Транзит-Сервіс» - призер 1-ї ліги, «Майстер Мілк» - чемпіон 2-ї лги, «Королівський Смак» - учасник 1-ї ліги, «Антон» - учасник 1-ї ліги, «Інтер-Авто» - учасник 1-ї ліги, «Суворов» - призер 2-ї ліги. Компанія хороша!

Деякі питають, навіщо це Деївці, адже тільки 2 роки тому ми грали в 5-й лізі Кременчука? Відповідь проста – ми хочемо зробити для себе іспит, подивитись на свої сили і порівняти себе з кращими! Після Кубку Дніпра 2017, ми будемо знати на що ми здатні!

Завдання у нас прості – зіграти гідно, і збити колектив для зимового чемпіонату Кременчука по футзалу в 2-й лізі! І поміж цих гарних слів, ми хочемо фінішувати в першій половині таблиці! І як мінімум не «вилетіти» в першу лігу, то є не посісти 7 чи 8 місця!

З Богом!

ІІ-Я ЛІГА КРЕМЕНЧКА
30.03.2018
4:12
Кремінь-01(1) Деївка