Головна / Новини / Підсумки Вищої ліги Кубку Дніпра 2017.

Підсумки Вищої ліги Кубку Дніпра 2017.

2017-09-11

   Друзі, ось вже і фінішував традиційний для нашого міста літній чемпіонат по міні-футболу (5 на 5) "Кубок Дніпра 2017". Цього літа було 3 дивізіони, - Вища ліга в якій ми дебютували (8 команд), перша ліга (8 команд) і друга ліга (8 команд)! Чемпіонат проходив в 2 тури, і всі команди зіграли один проти одного по 2 матчі!

   Перед початком турніру, ми ставили для себе 2 задачі, максимальну і мінімальну. Максимальна була - це посісти мінімум 4-е місце, нажаль ми не справилися, а мінімальне завдання виконано! Адже ми хотіли залишитися в Вищій лізі, дай Бог, і на наступний рік, і для цього потрібно було зайняти мінімум 6-е місце, власне, яке ми і зайняли!

   Але, як інколи буває, далеке від призів зайняте місце це зовсім не провал, а навпаки перемога! Ми грали з кращими клубами Кременчука, деякі з них вважаються навіть напів-професійними і розглядають можливість взяти участь в професійному Чемпіонаті України - і ми вас запевняємо, це їм по силам! А ми? А ми аматорський клуб, який грає задля свого задоволення, який складається з школярів, студентів, менеджерів, ведучих свят, пожежників, будівельників, слюсарів та ін. Так! Для нас це перемога! Обіграти такі клуби як Інтер-Авто 8:4 (2-е місце) і Транзит-Сервіс 5:3 (3-є місце) це багато чого варте! А який кам-бєк був з Транзит-Сервісом в 2-му турі?- програючи 7:3, зрівняти рахунок на 8:8, і наприкінці попустити гол... Ці емоції були варті відданим силам!

   Цей чемпіонат показав нам те що ми гідні грати з кращими суперниками, і що нам це по зубам! Цієї зими друга ліга буде нашою!  

ІІ-Я ЛІГА КРЕМЕНЧКА
30.03.2018
4:12
Кремінь-01(1) Деївка