Головна / Новини / ІІІ-я ліга наша! Ми чемпіони!

ІІІ-я ліга наша! Ми чемпіони!

2017-03-20

   Ось і закінчився Чемпіонат Кременчука по футзалу 2016/2017 рр., і настав час підводити підсумки! Наш клуб вже 3-й рік поспіль бореться в міському турнірі, і прогрес в розвитку клубу визнають абсолютно всі, від вболівальників і гравців, і до Федерації Футболу Кременчука (ФФК), і це не може не радувати!

   Перед сезоном ставились завдання для клубу – максимум і мінімум. До максимуму не вистачило буквально один крок, - Ми про це писали в нашій спільноті в «Вконтакте». Суть в тому, що вийшли у фінал Кубку 3-ї ліги, але упустили перемогу із-за невнятної гри проти «Метекса», фінальний рахунок був 4:3, нажаль, не в нашу користь. В фінальному матчі Кубку наш гравець, Гориславець Сергій, став кращим гравцем фіналу!

   Але, найголовніше і найприємнішим є те, що 2-й рік поспіль ФК «Деївка» виборює звання Чемпіон 3-ї ліги Кременчука по футзалу! Браво хлопці! Це дійсно важка і неймовірна перемога! Ніхто не очікував що «Деївка» зможе з перших турів нав’язати всім свою гру, і тримати лідерство ледь не у всіх турах, а їх було не багато не мало, а 22!

   Після психологічної «ями» в яку потрапила команда із-за програшу у фіналі Кубку Міста – смугасті ледве оклигали, після 3-х поразок поспіль, і з надпотугами вирівняли «крін» і почили знову перемагати, важко, але очки брали від туру до туру, без втрат! І тут, за 4-5 турів до кінця чемпіонати, деївчани наче відчули запах крові, і на невтримному ходу громили всіх суперників яких їм назначала ФФК! Підсумок: 20 перемог і всього 2 поразки! Титул Чемпіонів! І звання кращого гравця чемпіонату одноголосно був визнаний наш Чкан Дмитро, який не пропустив жодної гри, який грав з температурою і травмою, який забив найбільше голів в складі команди! Браво друже!

   Ми чемпіони! Кубок Дніпра – ми йдемо!           

ІІ-Я ЛІГА КРЕМЕНЧКА
30.03.2018
4:12
Кремінь-01(1) Деївка